Inglise keel A1

A1 ehk algtaseme kursus sobib Sulle, kui soovid alustada inglise keele õpingutega või oled kunagi keelt õppinud ja tahad nüüd taasalustada. 
Sellel kursusel õpid inglisekeelseid viisakusväljendeid ning kontaktide loomist, aru saama numbritest ning neid erinevates situatsioonides kasutama, end ladusamalt väljendama ja vestluspartnerit paremini mõistma. Täiendad oma sõnavara, et suudaksid vestelda, rääkida iseendast, oma perest, tööst ja reisimisest ning kirjutada ja lugeda lihtsamaid tekste.
Õppimise teevad sujuvaks rollimängud ja dialoogid, cd-plaatide kuulamine ja videote vaatamine.


Koolitaja Ene Eisenberg-Lindqvistil kõrgharidus. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse filoloogi erialal ning omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi samas koolis. Ta on läbinud suures mahus erialast täiendkoolitust, tegelenud erialase uurimis- ja teadustööga, kirjutanud erialast õppematerjali ning õppemetoodilisi artikleid, tegelenud tõlketöödega. Koolitaja Ene Eisenberg-Lindqvistil kõrgharidus. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse filoloogi erialal ning omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi samas koolis. Ta on läbinud suures mahus erialast täiendkoolitust, tegelenud erialase uurimis- ja teadustööga, kirjutanud erialast õppematerjali ning õppemetoodilisi artikleid, tegelenud tõlketöödega. Töötanud inglise keele õpetajana Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis ning koolitanud täiskasvanuid nii erialakeeles kui suhtluskeeles Päästeametis, Tööinspektsioonis, Politsei- ja Piirivalveametis.

Kursuse maht 60 tundi, hind alates 260 eurot. Õppetöö toimub Nooruse Majas kaks korda nädalas 2 akadeemilist tundi korraga.

UUS KURSUS alustab 26. septembril 2022. Täpsemat infot vaata siit.

 

 

Soovid meie maja uudistega kursis olla?

Liitu igakuise uudiskirjaga siin: