Inglise keel B1.2

B1.2 ehk kesktaseme kursus sobib Sulle, kui oled inglise keelt varem õppinud, kuid soovid oma teadmisi edasi arendada ning inglisekeelses keskkonnas sujuvalt suhelda.

Õpid rääkima iseendast ja ümbritsevast maailmast, sotsiaalsetest probleemidest, keskkonnast, reisimisest, tarbimisest jne.

Saad harjutada oma ideede esitamist, seisukohtade põhjendamist, vaidlemist, isiklike kirjade ja tööalaste tekstide kirjutamist-lugemist. Õppimine toimub läbi praktiliste ülesannete ja mängude, kuiv reeglite  õppimine on viidud miinimumini. 

Koolitaja Ene Eisenberg-Lindqvistil kõrgharidus. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse filoloogi erialal ning omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi samas koolis. Ta on läbinud suures mahus erialast täiendkoolitust, tegelenud erialase uurimis- ja teadustööga, kirjutanud erialast õppematerjali ning õppemetoodilisi artikleid, tegelenud tõlketöödega. Töötanud inglise keele õpetajana Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis ning koolitanud täiskasvanuid nii erialakeeles kui suhtluskeeles Päästeametis, Tööinspektsioonis, Politsei- ja Piirivalveametis.

Kursuse maht 70 tundi, hind alates 320 eurot. Õppetöö toimub Nooruse Majas kaks korda nädalas 2 akadeemilist tundi korraga.

UUS KURSUS alustab 20. septembril 2022. Täpsemat infot vaata siit.

 

Soovid meie maja uudistega kursis olla?

Liitu igakuise uudiskirjaga siin: