Nutiseadmete kasutamise mõju ja mõistlike piiride seadmine

Sellel koolitusel on fookus nutiseadme kasutamise mõjul lapse tervisele, õppimisele ja suhtlemisele. Vaatame, kuidas mõjutavad peresuhted lapse huvi nutimaailma sukelduda ning kuidas panna nutiseadme kasutamise piiranguid häid suhteid tugevdades.

Toimumisaeg: esmaspäev, 13. detsember 2021 kl 17.00-20.30 
Maht: 5 ak.tundi
Sisu: Nutiseadme kasutamise mõju lapse tervisele, õppimisele ja sotsiaalsusele. Optimaalne nutiseadme kasutamise aeg ja lapse/nooruki nutisõltuvus. Peresuhete mõju huvile nutiseadme vastu. Võimalused, kuidas lapse ekraaniaega piirata mitte omavahelisi suhteid rikkudes, vaid tugevdades.
Õpiväljundid:
- teab, kuidas peresuhted mõjutavad lapse huvi nutiseadme vastu;
- teab võimalusi lapse ekraaniaja piiramisest lapsega suhteid tugevdades.
 
Koolitaja: Helar Peterson 
Koolitajal on kõrgharidus eripedagoogikas, lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli; on õppinud magistrikraadis kasvatusteaduste erialal. Lisaks on läbinud Psühhodraama lavastaja (terapeudi) koolituse Tallinna Psühhodraama Koolis ja superviisori väljaõppe Helsinki Psychodrama Institute, Tallinna Psühhodraama Koolis. Osalenud erinevatel erialastel täiendkoolitustel. Alates 2011. aastast töötab Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinikus terapeudina ning alates 2013.aastast on läbi viinud grupi- ja individuaalsupervisioone erinevatele asutustele.
 
Väljastatav dokument: Koolituse läbinule väljastatakse Pärnu Rahvaülikooli tõend.
Registreerumiseks palun täitke AVALDUS 
 

Soovid meie maja uudistega kursis olla?

Liitu igakuise uudiskirjaga siin: