Kaie Segeri Tantsustuudio

Kaie Segeri Tantsustuudio MTÜ

Linetantsu õpetaja ja Eestisse tooja on maailmameister (2003.a) ja Pärnu Aasta Naine 2004 - KAIE SEGER.

LÜHIDALT LINE-TANTSUST:
See Ameerikast pärit universaalne tantsustiil on populaarsust kogunud üle kogu maailma. Kuna line-tants ei nõua partneri olemasolu ega ka eelnevaid tantsuoskusi, on see tantsustiil suurt poolehoidu võitnud nii noorte kui ka vanemate inimeste seas.

Line-tantsu tantsitakse nüüdseks väga erinevate muusikastiilide järgi, mis annab suurepärase võimaluse tantsimiseks väga erineva muusikalise maitsega inimestele. Erinevaid line-tantse on üle maailma tuhandeid. Seega on ka valikuvõimalusi tohutult palju. On lihtsamaid ja kiiresti omandatavaid, on ka väga keerukaid, mille õppimiseks on tarvis eelnevaid tantsulisi oskusi, kehakooli jne. Seega annab line-tants võimaluse tantsimiseks nii noortele kui ka vanematele, nii algajatele kui ka edasijõudnumatele tantsijatele.

Line-tants on suurepärane meelelahutuse, treeningu ning sotsiaalse suhtluse ühendus, mis annab mõnusa füüsilise koormuse, arendab koordinatsiooni, rütmitunnet ning pakub ühtlasi hea võimaluse enese liigutamiseks.

Info:

+372 5179066
+3724450070

terekaie@gmail.com 
info@noorusemaja.ee
Lisaks: http://www.estonianlinedance.com

seger_paraad.jpg

"Igasugune tantsimine on minu arvates alati väga positiivne tegevus! Selles lihtsalt ei tohi ega saagi olla midagi negatiivset! Vahvaid emotsioone ja kohtumiseni tantsuplatsil!" 
Kaie Seger        

Soovid Pärnus huvitavalt aega veeta?

Liitu infokirjaga