Learning by cooking

Erasmus+ projekti (2017-2019) koordineerib Silla(Hispaania) linnavalitsuse täiskasvanute koolituskeskus ja osalevad partnerid Eestist, Saksamaalt ning Türgist.

Kutsume teid tutvuma meie veebilehe ja õppematerjalidega, mida täiskasvanute koolituskeskuste õpetajad saavad kasutada kultuuridevahelise õppimise motiveerimiseks ja edendamiseks.

Projektimeeskond loodab, et materjalidest on teile kasu!

Projekt

Täiskasvanuharidus ning sisserändajate ja varjupaigataotlejate koolitamine on õpetajatele väljakutseks, mis sunnib otsima motiveerivad ja huvitavaid viise baasõppe tutvustamiseks.

Meie projekt pakub sellele probleemile lahendust 65 retseptist koosneva e-raamatuga, mis peidab endas lisaks toiduretseptidele uuenduslikku õppematerjali matemaatika, loodusteaduste, ajaloo, geograafia, kultuuri ja IKT valdkonna põhipädevuste arendamiseks.

Projekt on välja töötatud koostöös Türgi, Saksamaa, Eesti ja Hispaania partnerorganisatsioonidega, mis annab õppematerjalidele sotsiaalset ja kultuurilist mitmekesisust.

Ajal, mil Euroopat lõhestavad rassimi- ja ksenofoobiameeleolud, otsime alternatiivseid õppemeetodeid, mille abil kultuurilist mitmekesisust väärtustada. Usume, et toiduvalmistamise kaudu õppimine on põnev ja motiveeriv!

Kahe aasta jooksul koguti kokku retseptid, loodi ja testiti õppematerjalid. Projekti tulemusena valmis e-kokaraamat õpilastele ja raamatu kasutusjuhend õpetajale. 

Avasta meie õppematerjale ja katseta põnevaid retsepte!

Partnerid:

• Eesti: MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant/ hiljem Rääma Noorte Ühing Noorus (Nooruse Maja)

• Saksamaa: Volkshochschule im Landkreis Cham EV

• Hispaania: Ajuntament De Silla

• Türgi: Aydin Kulturel Gelisim Dernegi

 

Seda projekti (2017-1-ES01-KA204-038597) on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. See projekt peegeldab ainult autorite vaateid ja komisjon ei vastuta selles sisalduva teabe kasutamise eest.

 

Soovid meie maja uudistega kursis olla?

Liitu igakuise uudiskirjaga siin: