Entrepreneurship 4 Youth

Projekti rahastab:

Projekti Entrepreneurship 4 Youth (2017-3-EE01-KA205-046743) eesmärgiks on anda noorsootöötajatele praktilisi teadmisi ja mitteformaalse õppimise meetodeid, mille kaudu edendada noorte ettevõtlikkust. 
Noorteorganisatsioone julgustatakse ettevõtlusõppele rohkem tähelepanu pöörama  ja tegema koostööd kogemuste vahetamiseks. Noorte ettevõtlikkuse tõstmise kaudu soovitakse võidelda noorte tööpuuduse ja sotsiaalse tõrjutuse vastu.
Projekti käigus toimub osalejate viiepäevane koolitus Eestis, rahvusvahelised kohtumised Ateenas, Malagas ja Bukarestis ning konverents Ateenas. Valmivad online-uuring, e-õppe kursus ja digitaalne juhend noorsootöötajatele.

Külastage ka projekti kodulehte


Tule tutvuma uue rahvusvahelise e-kursusega, mis pakub koolitajatele ja noorsootöötajatele praktilisi teadmisi noorte ettevõtlikkuse edendamiseks ning nende lennukate ideede toetamiseks.

Tasuta kursus on inglise keeles ning koosneb neljast moodulist: ettevõtluse alused, sotsiaalne ettevõtlus, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ettevõtluses, rahastamine ja investeerimine. Peale moodulite läbimist ja testide tegemist saad täiendõppe läbimist kinnitava tunnistuse.


21.-27. jaanuar 2019 toimus projekti raames koolitus Pärnus, Nooruse Majas. 

Koolituse infoleht avaneb pdf failina

Pilte toimunud koolitusest.

      

Soovid Pärnus huvitavalt aega veeta?

Liitu infokirjaga