Inglise keel A2

A2 ehk madalama kesktaseme kursus sobib Sulle, kui inglise keel on sulle tuttav, aga tahaksid end  igapäevasuhtluses, reisil või tööasju ajades kindlamalt tunda.
Sellel kursusel õpid ennast inglise keeles ladusamalt väljendama ja vestluspartnerit paremini mõistma. Täiendad oma sõnavara, et suudaksid vestelda, rääkida iseendast, oma perest, tööst ja reisimisest ning kirjutada ja lugeda lihtsamaid tekste.
Õppimise teevad sujuvaks rollimängud ja dialoogid, cd-plaatide kuulamine ja videote vaatamine.


Koolitaja Ene Eisenberg-Lindqvistil kõrgharidus. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse filoloogi erialal ning omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi samas koolis. Ta on läbinud suures mahus erialast täiendkoolitust, tegelenud erialase uurimis- ja teadustööga, kirjutanud erialast õppematerjali ning õppemetoodilisi artikleid, tegelenud tõlketöödega. Koolitaja Ene Eisenberg-Lindqvistil kõrgharidus. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse filoloogi erialal ning omandanud inglise keele õpetaja magistrikraadi samas koolis. Ta on läbinud suures mahus erialast täiendkoolitust, tegelenud erialase uurimis- ja teadustööga, kirjutanud erialast õppematerjali ning õppemetoodilisi artikleid, tegelenud tõlketöödega. Töötanud inglise keele õpetajana Pärnu Ülejõe Gümnaasiumis ning koolitanud täiskasvanuid nii erialakeeles kui suhtluskeeles Päästeametis, Tööinspektsioonis, Politsei- ja Piirivalveametis.

Kursuse maht 60 tundi, hind alates 260 eurot. Õppetöö toimub Nooruse Majas kaks korda nädalas 2 akadeemilist tundi korraga.

UUS KURSUS alustab 26. septembril 2022. Täpsemat infot vaata siit.

 

 

 

Soovid meie maja uudistega kursis olla?

Liitu igakuise uudiskirjaga siin: