Nooruki toetamine meeleolulanguse ja ärevuse korral

Räägime ärevuse ja meeleolulanguse põhjustest ning suhtlemisest teismelisega: kuidas luua toetavat ja positiivset suhet noorukiga, orienteeruda nutimaailmas ning vähendada ootustega seotud survet ja sellest tulenevat ärevust noorel inimesel. 

Toimumisaeg: esmaspäev, 20. september 2021 kl 17.00-21.00
Maht: 5 ak.tundi
Sisu: Millised on ärevuse ja meeleolulanguse juurpõhjused? Kuidas luua toetavat ja ärevust vähendavat suhet noorukiga? Nutimaailm ja selles orienteerumine. Kuidas vähendada ootuseid noorukile ja vähendada sellest tulenevat ärevust? Teadvustame teismelise eas tehtud suhtlusvigu. Praktilised harjutused.
Õpiväljundid:
- teab ärevuse ja meeleolulanguse juurpõhjuseid;
- teab kuidas noorukit toetada meeleolulanguse ja ärevuse korral.
 
Koolitaja: Helar Peterson 
Koolitajal on kõrgharidus eripedagoogikas, lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli; on õppinud magistrikraadis kasvatusteaduste erialal. Lisaks on läbinud Psühhodraama lavastaja (terapeudi) koolituse Tallinna Psühhodraama Koolis ja superviisori väljaõppe Helsinki Psychodrama Institute, Tallinna Psühhodraama Koolis. Osalenud erinevatel erialastel täiendkoolitustel. Alates 2011. aastast töötab Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinikus terapeudina ning alates 2013.aastast on läbi viinud grupi- ja individuaalsupervisioone erinevatele asutustele.
 
Registreerimistasu ja väljastatav dokument: 12 eurot. Koolituse läbinule väljastatakse Pärnu Rahvaülikooli tõend.
Registreerumiseks palun täitke GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD 
 
Pärnu Rahvaülikooli õppetöö korraldusega saab tutvuda SIIN            

Soovid meie maja uudistega kursis olla?

Liitu igakuise uudiskirjaga siin: